Masaż gorącą świecą

Masaż świecą to technika masażu, która polega na wykorzystaniu specjalnej świecy do masażu, która po podgrzaniu zamienia się w olejek. Masaż ten ma na celu relaksację i odprężenie. Świeca do masażu składa się z Masła Shea (doskonałe właściwości nawilżające i pielęgnacyjne) oraz olejków zapachowych co kojąco wpływa na układ przywspółczulny.

czytaj więcej
Masaż gorącą świecą

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to jeden z popularnych zabiegów ze względu na swoje wszechstronne właściwości oddziaływania na organizm. Składa się z wielu technik, których celem jest działanie terapeutyczne, regeneracyjne i przeciwbólowe. Masaż klasyczny pozwala utrzymać ogólną sprawność i dobrą kondycję organizmu, a także uwalnia od napięć mięśniowych oraz redukuje stres co wpływa na poprawę kondycji psychicznej. 

czytaj więcej
Masaż klasyczny
Masaż Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi pochodzi z Hawajów i ma na celu relaksację i odprężenie. Masaż ten polega na płynnych, harmonijnych ruchach, które pozwalają odczuć nie tylko relaks fizyczny, ale także emocjonalny.

Masaż Lomi Lomi będzie doskonałym wyborem dla kogoś kto potrzebuje relaksu od stóp do głów.

Masaż Lomi Lomi pochodzi z Hawajów i ma na celu relaksację i odprężenie. Masaż ten polega na płynnych, harmonijnych ruchach, które pozwalają odczuć nie tylko relaks fizyczny, ale także emocjonalny. Opiera się na filozofii Huny, czyli dążenia do wywołania u osoby masowanej harmonii między ciałem, duszą i umysłem. Masaz Lomi Lomi działa na organizm na poziomie fizycznym, emocjonalnych, duchowym i mentalnym.

czytaj więcej
Masaż Lomi Lomi

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny całego ciała wpływa na poprawienie funkcjonowania organizmu, pomaga w redukcji stresu i zmęczenia. Efekty masażu to: relaksacja i szybsza regeneracja zmęczonych i napiętych mięśni, zmniejszenie lub usunięcie bólu spowodowanego nadmiernym napięciem mięśni, rozluźnienie i zwiększenie elastyczności aparatu więzadłowego, poprawa procesów oczyszczających organizm, poprawa samopoczucia.

czytaj więcej
Masaż relaksacyjny
Masaż stemplami ziołowymi

Masaż stemplami ziołowymi


Masaż stemplami wywodzi się z Indonezji. Stemple, używane w czasie zabiegu zawierają odpowiednio dobrane zioła, przyprawy i owoce, zmieszane z oliwą i olejkami aromatycznymi. Stemple w czasie zabiegu podgrzewane są do wysokiej temperatury by wzmocnić działanie terapeutyczne.

czytaj więcej
Masaż stemplami ziołowymi